O nas

Zespół naszych ekspertów:

Karol Bartkowski – pomysłodawca i koordynator projektu Samoutrudnianie.pl, inwestor, udziałowiec, profesjonalny mówca i trener z 17 letnim stażem. Absolwent SWPS w Warszawie i Uniwesytetu Warm.-Mazur.

Przeprowadził ponad 3 500 prezentacji, wystąpień i szkoleń, spędzając na scenie znacznie ponad 10 000 godzin.

Współpracował z takimi firmami i markami, jak:

Autor bloga WystapieniaPubliczne.edu.pl oraz kanału na Youtube.pl    Pieniądze i Relacje, który współprowadzi z żoną Joanną.

Współpracował z największymi firmami i korporacjami świata, a w jednej z nich General Electric pracował 5 lat.

Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec 3 dzieci – dwóch córek i syna, a także zapalony mors, kolarz i biegacz.

 

Dr Martyna Goryniak – jest psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą i trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła podstawowe szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, a także całościowe szkolenie z zakresu ISTDP (Intesywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej) u Josette ten Have-de Labije i Jona Fredericksona. Pracę swoją poddaje superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego – Zofii Milskiej-Wrzosińskiej i Jerzego Dmuchowskiego, a także u Josette ten Have-de Labije. Prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną od 14 lat. Pracuje z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową.

 

Prof. dr. hab. Dariusz Doliński –Tytuł profesora uzyskał w roku 2000. Od roku 2013 jest członkiem korespondentem Polskiej Akademii Nauk. Obecnie jest profesorem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, kierownikiem Katedry Psychologii Społecznej w Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. W latach 2003-2011 pełnił funkcję dziekana tego wydziału, obecnie jest koordynatorem ds. rozwoju Uczelni.

Dariusz Doliński jest członkiem Komitetu Psychologii PAN i wielu międzynarodowych organizacji naukowych (m.in. American Psychological Association, European Association of Experimental Social Psychology, Society for Personality and Social Psychology). Był członkiem-założycielem Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej. Przez pierwsze dwie kadencje był członkiem zarządu tego Stowarzyszenia, obecnie pełni funkcję prezesa. Od 1993 jest redaktorem naczelnego Polish Psychological Bulletin – najważniejszego pisma psychologicznego w Polsce, którego zasadniczym celem jest prezentacja dorobku polskiej psychologii czytelnikom anglojęzycznym.

Specjalizuje się w psychologii zachowań społecznych (mechanizmy ulegania wobec zewnętrznego nacisku i manipulacji społecznej) oraz w psychologii emocji i motywacji. Jest autorem około 200 publikacji, m.in. książek „Techniques of social influence. The psychology of gaining compliance”, „Przypisywanie moralnej odpowiedzialności”, „Orientacja defensywna”, „Strategie samoutrudniania. Rzucanie kłód pod własne nogi„, „Psychologia wpływu społecznego”, „Psychologia reklamy”.